Na Márvelovky se ještě nějakou chvíli nekoukneme, ovšem novinky, které se šíří o jejich filmech dávají jasně vědět, že Endgame nebyl vrchol celého universa. Mnoho vodítek ukazuje, že ve 3 MCU Spider-manovi se koukneme na zoubek na filmový Spider Verse.

Pokud čirou náhodou nevíte, Marvel v komiksech funguje na principu multiversa, což znamená, že je v něm mnoho paralelních vesmírů. A v těchto vesmírech existují mnoho verzí spider-mana. Ze začátku se příběhy těchto Spider-manů odehrávali odděleně, později se však jejich příběhy protli v takzvaném Spider Versu. Díky podtitulu druhé sólovce Doctora Strange (in the Multiverse of Madness) nyní víme, že i MCU se odehrává v multiversu.

Amazing Spider-Man vol.3 -9.jpg
Foto: cs.qaz.wiky

To rozproudilo debaty zda se dočkáme ve filmu Spider-man 3 Spider Versa a mnohé vodítka to potvrzují. Prvním z nich bylo potvrzení, že Jamie Foxx, právě ve třetím Spider-manovi, bude hrát Electro. Velkou zprávou to bylo protože Electra už hrál ve filmu The Amazing Spider-man 2 a to nebylo všechno. Dále se potvrdil, že se ve filmu objeví Alfred Molina. Ten zase hrál Doctora Octopuse ve filmu Spider-man 2. Následně pak samotný Andrew Garfield, Spider-man z The Amazing Spider-man. Vrátí se i Kirsten Dunst, jako MJ. z Raimiho trilogie. Tobey Maguire (Spider-man z Raimiho trilogie) stále se studii o své roli jedná. A aby toho nebylo málo svoji účast potvrdil i Benedict Cumberbatch, který si ve filmu zahraje Doctora Strange a měl by převzít mentorskou roli po Tonym.

Foto: Comicbookmovie

S těmito vodítky je téměř jasné, že ve třetím Spider-manovi prozkoumáme filmový Spider Vers, a že to bude velká filmová událost. Nyní nám však nezbývá nic jiného než čekat až se film dotočí, konkrétně nyní se natáčí v Atlantě v Georgii. No konec abychom to nějak uzavřeli tak tady hodíme video od Toma Hollanda, který se nahrál těsně předtím než šel číst scénář k Spider-manovi 3 a přísahal, že tentokrát nic neprozradí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *