Amber Heard bude hrát v Aquamanovi 2

Amber Heard je terčem velké kritiky ze strany fanoušku potom, co Johnyho Deppa vyhodili z role Grindelwalda a požadovali její odstup. Ale jejich přání nebylo vyslyšeno.

Nedávno jsme informovali o tom, že Johny Depp byl v podstatě vyhozen z role Gellerta Grindelwalda, po tom co prohrál soud s bulvárním magazínem The Sun, který ho nařknul z bití jeho ex-manželky, Amber Heard (viz. zde).

The Sun Magazine
Foto by: Thesunmagazine

To ovšem pobouřilo řadu fanoušků Deppa právě proti Heard, zvlášť po tom, co vypluly na povrch důkazy, že i Heard se dopouštěla násilného chování a požadovali, aby i herečka byla propuštěna ze svoji roli Mery v Aquamanovi 2. Dokonce se vytvořila petice, Remove Amber Heard from Aquaman 2, kterou nyní podepsalo 1,196,661 lidí! Nic méně asi to nestačilo.

Foto by: Change

Heard totiž potvrdila, že se do role vrátí, a že placené fámy a kampaně nerozhodují výběrů herců, protože nemají reálný základ. Zároveň ještě pro Entertainment Weekly řekla: ,,Jsem nadšená z lásky a ocenění, které fanoušci filmu věnovali a zároveň kolik rozruchu dělali okolo Aquamana a Mery, to znamená, že se vracíme. Jsem nadšená, že můžu ve filmu být,”.

Zdroje: Comickbookmovie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *