Co víme o spinoffu Sebevražedného oddílu Peacemakerovi

Pokud by jste náhodou nevěděli, kdo je Peacemaker, tak samotný herec John Cena ho popsal, jako Capitaina Ameriku kdyby byl kretén. Postava se ve zkratce snaží všemi prostředky dosáhnout mírů. V komiksech to byla forma úlevy od výčitek, protože jeho otec vedl koncentrační tábor. Tato ,,motivace” však bude ve filmu a seriálu nahrazena nějakou jinou, kvůli časovému zasazení (Sebevražedný oddíl by se měl odehrávat v současnosti).

The Suicide Squad's Peacemaker Blasts His Way to HBO Max | DC
Foto: DC Comics

Seriál bude vysílán na HBO Max bude mít osm epizod a ke všem psal scénář James Gunn a některé pak i bude režírovat. Produkovat by ho pak měl opět Cena. James Gunn řekl, že k inspirování seriálu ho donutilo uváznutí doma kvůli Covid-19. Zároveň uklidnil fanoušky Strážců Galaxie a na scénáři pracoval ve svém volném čase, takže Marvelovka nebude nějak upozaděna.

V seriálu bude hrát Steve Agee, ten si zahraje i v sebevražedném oddílu a sice hlas King Sharka a Johna Economa (asistent Wallerové). Dále pak Robert Patrick (OUTsideři) v seriálu bude hrát maloměstského, vulgárního, rasistu, který by měl být docela mocný a mazaný. Pak Danielle Brooks (Orange Is the New Black), ta bude v seriálu hrát Leota Adebayo, tato postava je popisovaná, jako chytrá a schopná, ale taky hodně nejistá.

Robert Patrick & More Join John Cena in DC's Peacemaker Cast – /Film
Foto: Slash Film

Zatím se neví jestli seriál bude prequel, nebo se bude odehrávat po událostech filmu. Nicméně odhaduje se, že by to mělo odehrávat po filmu. Natáčení filmu je už víceméně na spadnutí. A co vy těšíte se na seriál?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *