Co víme o Stranger Things Season 4

Po tom co Netflix vypustil teaser na 4 sérii Stranger Things bylo okolo seriálu docela ticho. To se ale v průběhu tohoto měsíce mění. Co všechno teda o 4 sérii víme?

Hopper žije! 4. série Stranger Things posílá pozdravy z Ruska, kde je  oblíbená postava uvězněna | REFRESHER.cz
Foto by: Refresher

Jako každá filmová a seriálová tvorba byla i tvorba Stranger Things zpožděna. To by u většiny seriálů působila jako překážka. Nicméně producent Shawn Levy prohlásil, že zpoždění seriálu pomohlo. Prý měli scénáristi, bratři Dufferové, měli konečně čas dopsat scénář než se začalo natáčet. Díky tomu mohli v scénáři přepisovat a upravovat. Podle Levyho je nyní scénář lepší než kdy jindy. Dokonce by už režisér i tvůrce seriálů, Matt Duffer, už ví, jak seriál ukončí, ale cesta ke konci se může různě měnit.

Tvůrci Stranger Things čelí žalobě |
Foto by: TVGuru

Dále pak na twitterovém účtu seriálu přistály teaseri na Hellfire Club, který se v seriálu objeví. Hellfire Club by měl být zároveň název první epizody bude Hellfire Club. Hellfire Club by měl být podle zpráv DaD klub, ve kterém by měl být i Dustin. Zároveň je to easter egg na úplně první epizody, kde Will a Dustin závodí o  X-Men #134, kde se právě objevuje Hellfire Club. A sním i Dark Phoenix. Což je pěkný symbolismus na eleven, která je taková Dark Phoenix Stranger Things.

Nejčerstvější novinky jsme dostali nedávno. Zveřejnili se jména nových herců, kteří ve 4. sérii budou hrát. Prvním z nich je Robert Englund, který hrál v původní Noční můře z Elm street Freddyho Kruegera. V seriálu bude hrát Victora Creela, který je zavřený v psychiatrické léčebně za příšernou vraždu. Dále pak Jamie Campbell Bower (Twilight), bude hrát sanitáře Petera Ballarda, který je unavený z každodenní brutality, které je svědkem. Eduardo Franco (Americký vandal) ten bude hrán Jonathanového nového nejlepšího kamaráda. Joseph Quinn (Rodinné sídlo) ten zase bude hrát metalistu Eddiho. Ten by měl vést výše zmínění Hellfire Club podle všeho by se měl ocitnout v děsivém epicentru tajemství této sezóny. Sherman Augustus (Into the Badlands) bude hrát podplukovníka Sullivana, který věří že ví, jak zastavit zlo v městečku Hawkins jednou provždy.  Mason Dye (Bosch) bude hrát bohatou sportovní hvězdu Jasona Carvera. Tomu se s novým zlem v Hawkins začne jeho dokonalý život rozpadat. Nikola Djuricko (Legenda) bude hrát Jurijiho, chlípného a nepředvídatelného ruského pašeráka. A nakonec tu máme Toma Wlaschiha (Hra o trůny) ten bude hrát ruského dozorce Dimitriho, který se spřátelí s Hopperem.

Stranger Things: Třetí řada je nejsledovanějším seriálem Netflixu | E15.cz
Foto by: E15

Tak co těšíte se na novou sezónu? Vaše pocity s námi můžete klidně sdílet v komentářích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *