Cyberpunk 2077 hráči, kteří požádali o vrácení peněz, nepřišli o svoji kopii hry ale..

Cyberpunk 2077 hráči, kteří požádali o vrácení peněz, nepřišli o svoji kopii hry ale..

22 ledna, 2021 0 Od Jakub Krejčiřík

Ale CD Projekt Red by mohl přístup v budoucnu zrušit

Zákazníci Cyberpunk 2077, kteří požádali o vrácení peněz, údajně nejsou žádáni o vrácení hry.

Cyberpunk 2077 Developer Shows the Magnitude of Threats he Received -  EssentiallySports

Podle zprávy Vice, několik zákazníků, kteří využili vývojářský CD Projekt Red na svou nabídku vrátit Cyberpunk 2077 po jeho prosincovém uvedení, dostalo peníze zpět, ale stále mají přístup ke hře. Jedna osoba, která si zakoupila sběratelskou edici hry za 250 $, uvedla, že „stále měla všechno“, včetně jejich fyzické kopie hry, přestože od společnosti CD Projekt Red obdržela převod Paypal, který zahrnoval daň z prodeje.

Zpráva Vice říká, že zákazníkům bylo řečeno, že v rámci procesu vrácení peněz budou muset zaslat kopii hry zpět, ale nikdo z nich tak ještě neučinil. Zdá se, že se to netýká pouze fyzických kopií, ale také digitálních – jeden hráč říká, že studio vyhovělo žádosti o vrácení peněz za digitální kód zakoupený v Best Buy a že dostalo peníze zpět, ale přesto mělo hru na svém Xboxu.

Alternativou k vrácení peněz přes Paypal byl proces vrácení peněz, který zákazníkům umožnil vyměnit konzolovou verzi hry za verzi pro PC, ale všichni, s nimiž mluvil Vice, se rozhodli pro peníze, takže není jasné, zda tento proces funguje podle plánu . CD Projekt Red uvedl, že plánuje kontaktovat hráče, kteří vyplnili formulář žádosti o vrácení peněz „v průběhu února a března 2021“, takže je možné, že zruší přístup ke hře, jakmile více hráčů získá peníze zpět.

Dokonce i po třech zpožděních měl Cyberpunk 2077 prudký start s chybami a problémy s výkonem, které mařily zkušenosti hráčů, zejména na konzolách poslední generace. CD Projekt Red se omluvil a v nadcházejících měsících slibuje opravy, které mají problémy vyřešit .