DAMWON Gaming oznámil co by chtěl za Worlds skiny

DAMWON Gaming oznámil co by chtěl za Worlds skiny

4 listopadu, 2020 0 Od David Nedoma

Vítěz letošního šampionátu v League of Legends DAMWON Gaming již oznámil, které skiny chce za vítězství.

DAMWON Gaming vyhrál ve finále proti Suning 3-1. Výhrou získali velký prize pool, zapsání do historie a vlastní skiny. Hráčům netrvalo dlouho a vybrali si svoje postavy, na které by chtěli skiny.

Nuguri – Kennen

Credit: Riot Games

Top laner Nuguri si vybral za svého šampiona Kennena. Kennen padl z důvodu, že hráč Nuguri má na mistrovství světa 100% win rate právě s Kennenem.

Canyon – Graves

Credit: Riot Games

Jungler Canyon si vybral Gravese. Gravese si vybral z důvodu jeho one-tricks Gravese. Také na něm má odehráno spousty zápasů v profesionální scéně, což se projevuje na jeho win rate 81,7%.

ShowMaker – Twisted Fate

Credit: Riot Games

Midař ShowMaker si vybral Twisted Fata. Jeho Twisted Fate je velice nebezpečný s 100% win rate v 5 hrách na Worlds. Také stojí za zmínku jeho KDA 17.0

Ghost – Jhin, Ashe, nebo Caitlyn

Credit: Riot Games

ADC Ghost nemá ještě přesně jasno. Vybírá si mezi svými nejvíce hranými postavy. Nejvíce pravděpodobným je však Jhin na kterém má na Worlds úžasné KDA 21.0

BeryL – Leona or Pantheon

Credit: Riot Games

Support BeryL má v plánu si vybrat skin na Leonu nebo na Pantheona. Avšak skin na Pantheona není podle něho nejlepší nápad z důvodu, že Pantheon nemusí být přístí season Support. Proto pořád uvažuje o Leoně, která by byla na skin ideální.