Disney Investor Day Part 1

12 prosince, 2020 0 Od David Nedoma

Během takzvaného Disney Investor Day Disney zveřejnilo spoustu nových projektu, nebo informacích k již oznámeným. My jsme si pro vás připravily souhrn novinek, co nám Disney ukázal. Jelikož je ale počet novinek opravdu dost velký rozhodl jsem se vám to rozdělit do dvou částí. Tato první část se bude věnovat Marvelu a Star Wars, druhá potom animákům, rodinným filmům a ostatnímu. Takže žádné zdržování a můžeme jít na to.

Marvel

WandaVision

Prvním projektem je WandaVision. Na eventu Disney zveřejnil další trailer na tuhle velice zajímavou a psychadelickou marvelovku. Wanda a, ne až tak mrtvý, Vision se ocitají v iluzním světě, který až moc nápadně připomíná staré sitcomy, a který si s největší pravděpodobností Vanda vysnila. Což se mimochodem v komiksech už ne jednou stalo. Z traileru to vypadá, že se ji z iluze pokusí někdo dostat. Bohužel pro ně Wanda to tak úplně nechce.

Loki

Další, kdo se na eventu dočkal svého vlastního traileru, je náš milovaný bůh falše a klamu Loki. Díku Endgame se starý Loki pomocí Teseraktu teleportuje, kdo ví kam, díky tomu se zaplete s organizací řešící problémy s časoprostorem. Zda jí bude pomáhat a nebo škodit je ve hvězdách. Seriálu se dočkáme někdy v květnu 2021.

THE FALCON AND THE WINTER SOLDIER

Dalšími pány na holení jsou Sam Wilson a Bucky Barnes, alias Falcon a Winter Solider. Ti se spojili na konci Endgame a zdá se, že v seriálu budou hledat dobrou náhradu za Capitaina Ameriku, protože jak z traileru vyplývá, že svět je ještě pořád v chaosu po událostech Endgame a nebylo by špatné mít nějaký symbol, který by všechny spojil. Seriálu se dočkáme 19. 3. 2021

Ms. Marvel

U tohoto snímku jsme se nedočkali plnohodnotného traileru, spíš takového navnazení. Celkově jsme se z videa nedozvěděli nic moc nového ale za zmínku to určitě stojí premiéra bude asi ke konci roku 2021.

What if…

Posledním snímkem od Marvelu, který se dočkal traileru je animovaná minisérie What if…?, která bude odpovídat na mnohé otázky např. co kdyby T’Challa stal Star Lordem a podle traileru se dočkáme i watcheru, rasy mimozemšťanů, kteří mají za úkol hlídat a vesmír. Zdá se, že právě tito chlapíci nám budou odpovídat no to co by kdyby…?

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Další marvelovky už trailer nedostali, přesto jejich oznámení není k zahození. Prvním o čem se tu zmíníme je ale tak trochu výjimka. Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings u něho se na eventu zveřejnila jen jména postav, ale neodhalují nic převratného. Proto tu dáme jen fotku z Twitteru, abyste si je mohli prohlídnout. Snímek se uveřejní 9.7.2021.

Ironhert a Armor Wars

Další novinka už je o něco zajímavější. Minisérie bude pojednávat o následnici Iron Mana, Riri Wiliams ta dokázala vytvořit nejdokonalejší zbroj od dob Iron Mana. V hlavní roli se objeví  Dominique Thorne. Premiéra zatím nebyla stanovena. Další seriál bude taky úzce spjatý s Iron Manem bude Armor Wars, kde bude Rhodey“ Rhodes a.k.a. War Machine, řešit Starkovu technologie, která se ale dostane do nesprávných rukou.

Ironheart: Tony Stark našel představitelku své dívčí následovnice | Fandíme filmu
Foto: Fandíme Filmu

Secret Ivansion

Další velkým oznámením bylo ohlášení Secret Invasion, v komiksech je to event při kterém se Skrullové infiltrují mezi hrdiny a lidi a začnou pomalu obsazovat planetu. Kevin Feigy (ředitel Marvelu) prohlásil, že by se mělo jednat o nejdůležitější hrdinský crossover od občanské války. Kdy se minisérie dočkáme není známo. Ale dost lidí se domnívá, že by to mělo být nějak s Captain Marvel 2, a že těsně předtím, nebo za tím by měl následovat seriál s Nickem Furym

Secret Invasion Disney+ Series With Samuel L. Jackson and Ben Mendelsohn  Announced by Marvel Studios
Foto: ComicBook

Guardians of the Galaxy Holiday Special a I am Groot

Tento speciál byl inspirován Star Wars Holiday Special. Dějově by měl by se snímek měl odehrávat před Strážcemi galaxie vol.3. Celý snímek byl natočen během natáčení právě Strážců galaxie a uveřejněn bude v prosinci 2022. Fanoušci Strážců se k tomu ještě dočkají seriálu o Grootovi pod názvem I am Groot, který bude doplněn nevšedními, novýma postavami.

I Am Groot Series Featuring Baby Groot Coming to Disney+
Foto: ComicBook

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Teďka tu máme třetí film s Ant-Manem, ke kterému se opět připojí Wasp. Podle názvu se zdá, že budeme opět prozkoumávat quantum realm. Zajímavým je také rozhodnutím nového obsazení dcery Cassie, kterou v Endgame hrála Emma Fuhrman, nyní ji bude hrát Kathryn Newton tu můžete znát ze Sedmilhářek.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania Confirms the Film's Major Villain
Foto: CBR

Fantastická čtyřka

A asi jedním z největších ohlášení bylo příprava Fantastické čtyřky. Ta už má režiséra v podobě Jona Wattse, ten má nyní na starosti trilogii se Spider-manem. Jinak ale o filmu nic moc nevíme.

She-Hulk

Dále tu máme informace o seriálu She-Hulk. Dozvěděli jsme se, že Tatiana Maslany o které se mluvilo, že bude hrát She-Hulk ale popřela se nakonec na konferenci potvrdilo že ji hrát bude. Takže ano Tataina Maslany bude hrát She-Hulk,. V seriálu se objeví Mark Ruffalo, jako Hulk a Tim Roth jako Abomination. V komiksech je She-Hulk sestřenice Bruce Bannera, který ji po nehodě musel darovat krev. To mělo, ale vedlejší účinky, stala se totiž ženskou verzí Hulka.

She Hulk - 2022 | Filmow
Foto: Filmow

Doplňky k Marvel filmům

Na konferenci padli i zajímavé doplňkové informace k Marvel filmům. Doctor Strange In The Multiverse of Madness by měl bát nějak propojený se seriálem WandaVision a měl by se objevit i America Chavez, kterého má hrát Xochitl Gomez. V Captain Marvel 2 by se měla objevit Ms. Marvel. V Thor: Love and Thunder se objeví záporák  Gorr the God Butcher, kterého bude hrát Christian Bale. Black Panter 2 nebude, na počest Chadwicka Bosemana, nepřeobsazovat hlavní roli. Místo toho se film zaměří na Wakandu a její obyvatele.

Black Panther 2 Marvel Teaser - Black Widow Trailer Easter Eggs Breakdown -  YouTube
Foto: YouTube

Star Wars

Obi Wan Kenobi

Z naši krásné planety se přesuneme do předaleké galaxie. Disney nám přineslo mnohé detaily ohledně šesti dílného seriálu. Děj by se měl odehrávat deset let po třetím díle a měl by se tam objevit i Darth Vader, kterého si opět zahraje Hayden Christensen. To že by se v seriálu měl objevit Darth Vader vyvolalo mnohé otázky, jak může Vader objevit v seriálu když se Obi Wan schovává a zároveň se lidí bojí, že to naruší kontinuitu filmů. Seriál bude režírovat  Deborah Chowová, ta režírovala i první sérii Mandaloriana.

Ahsoka a Rangers of the New Republic.

Příběhy by měl být spi-off k Mandalorianovi. Seriál Ahsoka vyprávět o kom jiném než o Ahsoce. Bude se odehrávat přibližně ve stejném časovém období, jako Mandalorian. Seriál by měl vyjít na Vánoce 2021. O Rangers of the New Republic toho zatím moc nevíme ale měli by na něm pracovat stejní tvůrci jako na Ahsoce. Zároveň bylo řečeno, že oba seriály budou propojené v jeden velký event.

Ahsoka
Foto: IGN

Lando

Další velmi oblíbená postava světa Star Wars se dočká svého seriálu a tentokrát to nebude nikdo jiný než Lando. Projekt je zatím v přípravných fázích. Na scénáří pracuje Justin Simien. Zatím se ale neví jestli se seriálu zúčastní Billyho Dee Williamse.

Lando
Foto: IGN

The Acolyte

Tento seriál se jeví jako velmi zajímavý, měl by být totiž jeden z prvních který se podívá do posledních dnů The High Republic a měl by se zaměřit temnou stranu síly. Snímek byl na prezentaci prezentován, jako mysteriozní thriller.

The Acolyte
Foto: IGN

Andor

O tom to seriálu už jsme informovali už předtím na našem instagramu. Mělo by se jednat o spin-off k Rogue One. Konkrétně by měl sledovat příběh Cassiana Andora, kterého hraje Diego Lune. Příběh by měl být lazen do špionážního thrilleru. Seriál bude zveřejněn v roce 2022.

Visions

Dalším zajímavým projektem je právě Visions. Mělo by se jednat o kolekci 10 krátkých Star Wars filmečků, lazených do stylu Japonského anime. Premiéru si odbije už příští rok.

Visions
Foto: IGN

The Rogue Squadron

Odpočineme si na chvilku od seriálu. Tento film by měl pojednávat o bojových pilotech a režírovat by ho měla Patty Jenkins (Wonder Woman). Premiéru má nastavenou na rok 2023.

Everything We Know About ROGUE SQUADRON - Nerdist
Foto: Nerdist

A Droid Story

Svůj seriál dostane i dvojce droidů C-3PO a R2-D2 a k nim by se měl přidat nějaký nový hrdina a mělo by se jednat o animovaný seriál.

Tohle by mělo být z první části našeho přehledu všechno. Omlouvám se jestli jsem nějaký film či seriál přehlídl nebo jestli jsem obrátil seriál s filmem. Jinak musím říct, že nové projekty a snímky se mi dost líbí hlavně co se Marvelu týče, protože právě ten mě dlouho nechával chladný. A co vy jaké projekty se vám líbí. Klidně napište do komentářů.