Disney Investor Day Part 3

15 prosince, 2020 0 Od David Nedoma

Poslední část našeho přehledu všeho, co nám Disney oznámilo na svém Investor Day. V této poslední části se podíváme na filmy a především seriály, které se nedali zařadit do předešlých dvou části.

Only Murders in the Building

Příběh bude sledovat příběh tří cizinců, kteří mají společné jen to, že jsou posedly true crimi. Jejich život se však záhy změní když se v jednom takovém případu dostanou. Ve filmu si zahrají Steve Martin (dvanáct do tuctu),  Martin Short( animovaná Adamsova rodina) a popová zpěvačka Selena Gomez. Premiéra bude někdy v lednu 2020.

Only Murders in the Building - Guide - LaughingPlace.com
Foto: Laughingplace

The Dropout

Tento seriál je speciální tím, že je inspirovaný stejnomeným podcastem. Bude pojednávat o Elizabeth Holmes a její společnosti Theranost, díky které vydělala miliardy, které však ztratila mžiknutím oka. Elizabeth si zahraje Kate McKinnon, ta za svůj výkon v Saturday Night Live dostala sedm cen Emmy.

Foto: Laughingplace

Nine Perfect Strangers

Tenhle seriál je pro jistotu inspirovaný stejnojmennou knihou, v češtině Úplně cizí lidé. Měl by jednat o devíti cizincích, kteří se sejdou v lázních, ty by měli vyléčit všechny neduhy, jak psychické tak fyzické, později však zjišťují, že v lázních něco nehraje. V seriálu by se měla objevit Nicole Kidman (Aquaman), a nebo Melissa McCarthy (Krotitelé duchů).

Foto: Laughingplace

Seriál Vetřelec

Už docela dlouho víme o tom, že se nám náš uslintaný vesmírný kamarád vrátí na televize. Nyní víme i to, že by ho měl režírovat Noah Hawley, režisér Legiona nebo Farga. Zároveň bylo potvrzeno, že se seriál bude odehrávat na zemi. Plus podle serveru Deadline FX diskutuje s Rydleym Scottem (režisér původního Vetřelce) o zapojení do funkce producenta. Což by nemuselo být nereálný, Scott už mnohokrát v minulosti prohlašoval, že by se k Vetřelci rád vrátil.

VIDEO: Nový Vetřelec je totálně k smíchu! Podívejte se na jeho famózní  stěr! | Prima Cool
Foto: Cool magazin

Šógun

Šógun by se měl odehrávat ve feudálním Japonsku a bylo nám slíbeno, že by se seriál měl podobat Hře o Trůny. Šógun by měl být remake stejnojmenného seriálu z roku 1980 a ten zase vycházel ze stejnojmenné knihy. Natáčení zahájeno v březnu 2019, ale z produkčních důvodů bylo natáčení odloženo. Později seriál opustil spisovatel scénáře, takže se muselo začít od začátku s režisérem Justinem Marksem, který pracoval po boku svoji manželky, rodilé Japonky.

Foto: Laughingplace

Platform

Melo by se jednat o antologický seriál, který se bude zaměřovat každý díl na něco jiného a bude mít jiné obsazení. Režírovat ho bude B.J. Novak režisér a scénarista legendárního Kanclu.

Foto: Laughingplace

Dodatky

Příběh služebnice se dočká 4. sezóny. Dočkáme se seriálu The Stones ten bude vyprávět příběh největší rock´n rollové kapely Rolling Stones. A připravuje se seriál podle knihy Děti krve a kostí. A Indian Jones 5 by měl být poslední díl série.

Tak to by jsme měli. U této části asi nejvíc platí, že je možné, že zde nebudou všechny seriály. Na tyto seriály se mi hodně špatně hledali informace a jelikož bylo množství novinek enormní tak je víc než pravděpodobný, že mi něco uniklo. Nicméně doufám, že jste si souhrny užili a že jsme vám donesly informace o filmech, o kterých jste neměli tušení. A já se teď jdu izolovat od Disney jinak chytnu záchvat paniky.