James Gunn odhaluje, že The Suicide Squad je téměř hotová – na trailer si však budeme muset počkat

James Gunn odhaluje, že The Suicide Squad je téměř hotová – na trailer si však budeme muset počkat

19 ledna, 2021 0 Od Jakub Krejčiřík

Režisér škádlil dobré věci, které přijdou, ale může chvíli trvat, než se znovu podíváme na film

James Gunn, ředitel The Suicide Squad, uvedl, že film je téměř u konce. Přestože nadcházející DC pokračování / soft-reboot vyjde toto léto, stále zde není žádný trailer – a Gunn řekl, že dobré věci jsou na cestě, ale ještě chvíli budeme muset být trpěliví.

Režisér sdílel aktualizaci stavu na Twitteru komentoval: „Jsem úplně o vlásek, abych byl úplně hotový.“

Poté odpověděl na otázku fanouška ohledně vydání přívěsu: „Já vím, já vím. Chceš přívěs. Nebo ukázka. Nebo více novinek. Nebo kdo je ten zloduch (všichni jsou ti zlí, ale také …) Každopádně to všechno s vámi bude v pravý čas, pracuji na skvělých věcech pro vás, ale buďte prosím trpěliví! “

Na DC FanDome byl zatím vydán seznam postav a také video ze zákulisí. Gunn také škádlil, že v jeho filmu není bezpečná žádná postava – zjevně ani Harley Quinn od Margot Robbie. K dispozici bude také seriál HBO Max spinoff o postavě Johna Cena Peacemaker, příhodně s názvem Peacemaker.

Kromě toho není o filmu známo nic jiného, ​​včetně hlavního darebáka, proti kterému bude Jednotka bojovat (jak zdůrazňuje Gunn, jsou to technicky všichni darebáci sami). Mezi masivní hvězdné obsazení patří Idris Elba jako Bloodsport, Nathan Fillion jako T.D.K. a Michael Rooker jako Savant. Sylvester Stallone také hraje ve filmu aktuálně neznámou roli. Vracejícími se členy Suicide Squad Davida Ayera jsou Robbie jako Harley, Viola Davis jako Amanda Waller, Joel Kinnaman jako Rick Flag a Jai ​​Courtney jako kapitán Boomerang.

Jednotka sebevrahů bude debutovat současně na HBO Max a v kinech 6. srpna 2021. Do té doby si přečtěte našeho průvodce sledováním DC filmů, abyste dosáhli dokonalého filmového maratonu.