John Boyega otevřeně promluvil o své frustraci z nových Star Wars

Nedávno herec Finna otevřeně promluvil o své frustraci z této role. Nyní ho kontaktoval sám Disney. Co mu na této roli tak vadilo?

Nová trilogie Star Wars je obecně dost neoblíbená. Výměny režisérů způsobující nekonzistentní děj, přesílená hlavní hrdinka, která vypadá, že na co šáhne, to se jí podaří, nebo i nevyužitý potenciál vzbouřeného stormtroopera Finna, ze kterého nakonec udělaly vedlejší a vcelku nezajímavou postavu . O tom se vyjádřil i samotný herec John Boyega.

John Boyega | Childhood, Career, & Gossip

Dříve tohoto roku řekl v rozhovoru: ,,Vzkázal bych Disneymu, aby nepřiváděly černé charaktery, které prezentuje jako velmi důležité a potom z nich udělá vedlejší postavy.” Tento ,,vzkaz” se stal rychle velmi virálním. Už jen kvůli tomu, že v Hollywoodu je nepsané pravidlo, že mladí a začínající herci mají být rádi za jakoukoliv roli. Nakonec herce kontaktoval sám Disney, aby navzájem o celé frančíze popovídali.

The Logo: The Walt Disney Company - Arabianbusiness

John nazval rozhovor velmi transparentní a upřímný. ,,Doufal jsem, že moje kariéra pomůže dalším lidem, kteří budou chtít být asistentem kameramana, nebo producentem. Doufám, že tenhle rozhovor není moc tabu, a že nedělám z komára velblouda, protože jsem to prostě řekl nahlas.” říká v rozhovoru herec.

Pokud ovšem máte herce rádi můžete si ho vychutnat v minisérii Small Axe, která poběží na Amazon Prime už 15.11. a bude vyprávět příběh černošské komunity v Anglii mezi roky 1969 a 1982.

First Look At John Boyega In Steve McQueen's Upcoming TV Anthology 'Small  Axe'

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *