Johnny Depp odstupuje od role Gellerta Grindelwalda

Soudní prohra proti deníku The Sun dopadla na Deppa dost tvrdě. Proč se Depp soudil a proč z role odchází ? To se dozvíte v následujícím článku.

Už od oznámení, že v druhém díle Fantastických zvířat, bude hrát hlavního záporáka (Gellerta Grindelwalda) Johnny Depp, se ozvala se vlna protestu. Proč to? V roce 2018 totiž bulvární americký časopis, The Sun, zveřejnil článek, ve kterém se píše, že svojí bývalou manželku, Amber Heard (můžete znát z Aquamana), mlátil.

Johnny Depp Lost Amber Heard Libel Assault Court Case
Foto by:Refinery29

Johnny Depp podal na vydavatelství žalobu kvůli pomluvě. Soud ale v nedávné době, žalobu zamítl podle soudce Andrewa Nicola, jsou tvrzení v článku,, v podstatě pravdivá”.

Johnny Depp musel odstoupit z role Grindelwalda ve Fantastických zvířatech  - Super.cz
Foto by: Super.cz

Už téhdy se říkalo, že to bude mít neblahé následky na Johnnyho kariéru. A asi měli pravdu. Warner Bros. totiž požádal Deppa, aby odstoupil od role Gellerta Grindelwalda. ,,Chci aby jste věděli, že jsem byl požádán Warner Bros., abych odstoupil z role Grindelwalda ve Fantastických zvířatech toto rozhodnutí respektuji a souhlasím s ním, “ napsal Depp v otevřeném dopisu pro svoje fanoušky na Instagramu. Dále taky píše, že bude nadále bojovat za pravdu a má v plánu se u soudu odvolat. (Necháme jen odkaz na příspěvek, protože nejde z nějakého důvodu přidávat přímo Instagram block).

Studio Warner Bros. prohlásilo, že role bude přeobsazena a natáčení pokračuje. Dále uvedli, že děkují Deppovi za jeho práci na filmech.

Soubor:Warner Bros logo.svg – Wikipedie
Foto by: Wikipedia

Zdroje: Idnes, comickbookmovie,Fandímefilmu

odkaz na příspěvek: Johhny Depp

1 thought on “Johnny Depp odstupuje od role Gellerta Grindelwalda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *