Nutriční doplněk pro hráče MADMONQ

Nutriční doplněk pro hráče MADMONQ

22 ledna, 2021 0 Od David Nedoma

Již nějakou tu dobu se na světě nachází nutriční doplněk pro hráče MADMONQ. Určitě jste zaregistrovali, že MADMONQ byl první takovýto cucavý doplněk stravy. MADMONQ se nejvíce proslavil svojí prezentací a spolupracováním s nejznámějšími streamery.

Co víme o MADMONQu jako prezentaci?

O MADMONQu víme všechno info ihned z webových stránek, avšak toto info nemusí být pro každého přímo důležité a radši by věděli jaký je MADMONQ v běžném používáním. My jsme se rozhodli, že pro vás MADMONQ otestujeme, a proto zde naleznete náš objektivní názor na doplněk stravy MADMONQ.

Prvotní poznatek

Při prvním odzkoušení a objednání na nás MADMONQ působil velmi kvalitně z důvodu jejich přehledného webu. Doprava proběhla rychle, ale ta nezávisí jenom na firmě takové, ale i na dopravci. Krabička ve které se nacházeli dvě krabičky MADMONQu byla zabalena tak, aby se nepoškodil MADMONQ jako takový, což je super.

První zkouška

První zkouška MADMONQu byla trochu horší něž jsme si mysleli. MADMONQ se nám zdál chuťově hořký, ale po chvilce cucání tato hořkost odezněla a další den už nám ani nepřišlo, že by chuť byla nějako hořká. Již po pár dnech nám MADMONQ chutnal tím způsobem, že jsme si ho opravdu vychutnávali. Náš poznatek na účinek také odpovídá účinku, co uvádí MADMONQ na webu. Doporučení tabletky 15 minut před nějakou akcí, která chcete, aby byla ovlivněna.

Účinek v praxi

V praxi MADMONQ testujeme již něco okolo 3/4 roku a musíme říct, že MADMONQ opravdu nepomáhá jen v hrách, ale i v běžném životě. Při hrách MADMONQ pomáhá hlavně s pozorností a stresem. Například při hraní her jako je League of Legends, CS:GO, Valorant, Apex Legends a spousty dálších. V reálném životě si dám MADMONQ radši než-li kafe, protože MADMONQ dodává energii postupně a ne všechno nahned. Proto si myslíme, že MADMONQ je opravdu užitečný pro spousty lidí. A to samozřejmě i u studia, kdy napomáhá ke soustředěnosti na dané téma. Jak při učení tak i u testu.

Účinek u her

MADMONQ má jasný cíl působit hlavně u her, což se mu opravdu vede. Již zmíněná soustředěnost, zmírnění stresu v náročných situacích v hrách a spoustu dalších pozitivních efektů. Ale samozřejmě nelze počítat s tím, že by vám MADMONQ zvedl okamžitě skill ve hrách. Může vám jenom pomoci nepřehlížet důležité aspekty hry.

Zhodnocení po celé době

Po naší celé době testování jsme došli k závěru, že MADMONQ je opravdu prvotřídní doplněk stravy, kterému můžeme důvěřovat. Cenově MADMONQ vychází na přibližně 17,- za jednu tabletku (balení za 465,- = 28ks) za tuto cenu to opravdu stojí, protože je to rozhodně zdravější verze jakéhokoliv energetického nápoje. Také vám to dodá zmíněné postřehy a soustředěnost.

Něco na závěr

Na závěr stačí jenom říct, že MADMONQ můžeme jen doporučit. 1 tabletka denně bohatě stačí. Účinek je opravdu dlouhý a chuť je také skvělá po nějakém dni užívání.