První dojmy z League of Legends Preseason 2021

První dojmy z League of Legends Preseason 2021

12 listopadu, 2020 0 Od David Nedoma

Je to tady, přesně tak jak jsme očekávali. Preseason v League of Legends se rozběhla v plném proudu a hráči zaplnili Summoner rift. Presseason nám ukázala naprosto úžasné věci jako je například odlišnost každé hry herním stylem a stavěním předmětů.

Co bylo přidáno v Preseason?

Hlavním změnou nové Preseason 2021 je přepracovaný obchod a nové předměty. Další změnou je přepracování mapy do hezčí grafiky (v některých nastavení je však, ale zanedbatelné). Jak Riot Games slíbili a odhalili již dříve tak bylo odstraněno několik předmětů, ale naopak bylo spousty předmětů přidána a přepracováno. Další vlastností předmětů je rozdělení do kategorií starter, epic, legendary a mythical.

Co bude přidáno?

Další podstatné novinky se dozvíme, ale až v pozdější fázi Preseason 2021. Konkrétně 23.11.2020, 11.12.2020 a jako poslední 8.1.2021, kdy poslední datum je začátek nové sezóny. Jak již víme tak by měl být vydán jeden až dva šampióni, takže je zde teorie, že datumy poukazují na nové postavy do hry.

Celkový dojem

Můj celkový dojem je velmi kladný. Riot Games se povedlo oživit herní styl a celkový mechanismus. Také je celkově jednoduší otočit celkový průběh hry zakoupení jednoho z klíčových předmětů. Po odehrání pár her jsem si velmi jistý, že někteří lidé budou nespokojení, ale myslím si, že bude převažovat nadšení nových možností výhry. Také jsem si všiml, že ADC budou mít tuto season nejspíše velmi důležitou roli v průběhu hry. Budou to oni kdo bude měnit klíčový vývoj celé hry a její případné otočení.