Recenze Fatmana od Mel Gibsona, podívejte se, co říkají kritici

Recenze Fatmana od Mel Gibsona, podívejte se, co říkají kritici

6 listopadu, 2020 0 Od Jakub Krejčiřík

Když jsme prošli halloweenskou sezónou a jsme dlouho před volbami, kterými jsou volby do roku 2020, přibližujeme se vánočnímu období. Jedním z nejočekávanějších filmů letošního roku je Fatman, akční komedie, v níž Mel Melson hraje samotného Santu. Pouze místo přátelského ztvárnění ikony dovolené Kurt Russell, Gibsonův Santa Claus zná cestu kolem zbraně a je pronásledován brutálním profesionálním zabijákem. Takže ano, čekali jsme, až se doslechneme, jak by kritici reagovali na Fatmana, a dnes jsme připraveni otevřít naše dárky a zjistit, co říkají první recenze!

Počínaje myšlenkami Seana O’Connella, vlastní týmový hráč CinemaBlend zněl o Fatmanovi veselým veselím. Poté, co viděl Sean na Twitteru, měl tuto zářící chválu, aby se dostal do pověstného pytle dárků Mela Gibsona:

Mluvíme už o Fatmanovi? Musíme mluvit o Fatmanovi. Líbí se vám FATMAN? Walton Goggins hraje zabijáka najatého dítětem, aby zabil Santu, kterého hraje Mel Gibson. Dělá to pro vás něco? Tlouštík. … Fatman bude každoroční tradicí v sídle O’Connell.

Každoroční sváteční tradice se nedají snadno utvořit, stejně jako pokus o „načtení“, přistání filmu, jako je Fatman, na trvalou rotaci, vyžaduje hodně dovednosti a úsilí. Samozřejmě, tento druh schticku nebude pro každého, protože akční komedie, která tančí v linii parodie, ze které Grindhouse udělal magii, je stejně tvrdá. Jarrod Walker z FilmInk měl s filmem méně než ideální zkušenosti a označil jej následující pánví:

… není tak zábavný nebo nervózní, jak to musí být.