Tento týden přichází nová Godzilla vs Kong Sneak Peek

Příští týden se na IGN Fan Festu představí Godzilla vs. Kong s otázkami a odpověďmi režiséra Adama Wingarda a vrcholem očekávaného filmu.

Tento týden bude vydána nová ukázka Godzilla vs. Kong. Hype nadále stoupá k nadcházející rvačce Titanů. První přívěs Godzilla vs. Kong debutoval minulý měsíc s velkým ohlasem. Režisér Adam Wingard sestavil některé z nejlepších online reakcí na záběry a ukázal, jak nadšení je mnoho diváků.

Godzilla vs. Kong byl na chvíli záhadou. Zpoždění a nedostatek detailů udržovaly film zahalený tajemstvím. Informace posypané v roce 2020 kvůli únikům hraček, ale Legendary držely věci blízko vesty, dokonce se bavily u těch, kteří žádali o přívěs. Zkombinujte to s streamovacím sporem Legendary a Warner Bros., a mnoho lidí si říkalo, jestli se film znovu nezdrží. Film byl otočen nahoru, což není běžné, zejména v dnešní době. V té chvíli se zdálo, že přívěs přijde dříve než později. 24. ledna uvedla společnost Warner Bros. přívěs. Zdá se, že marketingový přístup funguje. Trailer vyvolal mnoho očekávání, spekulací a fanouškovského obsahu. I když nejde o celovečerní ukázku, vydal Legendary na začátku tohoto měsíce druhý trailer s trochou nových záběrů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *