The Mandalorian v druhé sérii

The Mandalorian v druhé sérii

2 listopadu, 2020 0 Od Jakub Krejčiřík

V prvním díle druhé série se setkáme s další spoustou nových ras a možnosti tohoto vesmíru. Dozvíme se jak se dá žít na planetě tatooine s domorodými Tuskeny a také a nepřátelskou fanou a florou. Musím říct že myšlenka první epizody kdy se nám odhalí vlastně pointa kterou se nechá většinu série nejspíše náš hrdina vést a tu to pointu vám samozřejmě zde psát nebude protože by odhalila spoiler z první série ale můžeme vám říct že tuto pointu se dozvíte v prvních minutách epizody.

Tak po roce se nám do rukou dostala první epizoda druhé série velmi oblíbeného seriálu The Mandalorian. Který bohužel nejde legálně shlédnout v naší krásné malé zemi ale fanoušky STAR WARS to nezastaví. A pro lidi co tuto epizodu neviděli přinášíme recenzi která doufáme doporučí tento seriál i lidem kteří neviděli ani jednu epizodu.

Sám si myslím že seriál můžu přilákat i odpůrce samotné STAR WARS série a to díky příběhům které díky své seriálové formě mnohem více prozkoumávají svět samotný a také kriminální pověstí celého vesmíru a nyní už k samotné recenzi.